Dnes nám všechno vyšlo skvěle! V podstatě máme hotovo, už není co řešit. Děti nezlobí, vedoucí jsou odpočatí, veškeré úkoly jsou splněny s předstihem. Všechny děti na slovo poslouchají vedoucí, žadoní o více práce a ve volném čase umývají nábobí! Všechno jídlo se vždycky sní a všem chutná. Ze samého sportu se dětem rýsují postavy. V podstatě všechny zhubly. Ty, které byly až příliš hubené, přibraly.

No, předchozí odstavec sice není úplně založen na pravdě, ale řekli jsme si, že Vám to napíšeme, protože Vás to potěší a nám to dodá trochu optimismu.

A teď doopravdy. Nácvik a nahrávání se vyvíjí vcelku dobře, i když stále je co dohánět. Zvlášť na některé děti jsme opravdu pyšní, jak jsou šikovní a hlavně pilní. Bez tohoto jejich přístupu bychom to nedali!

Agentsky dnes byly také aktivní. Měly za úkol tajně sledovat mafiánské rodiny a zjišťovat jejich nešvary, tak aby je u toho nikdo nenačapal. Což si vyložily tak, že zalezly pod postel a odmítaly vylézt. Museli jsme je trochu přesvědčovat, ale nakonec si daly říct a přeci jen něco zjistily. Počkejte, až budou vyprávět. Ale zase jim nevěřte všechno!